Çalışma Alanlarında Ergonomik ve Modern Çözümler: Clarus

Çalışma alanlarındaki tekdüzeliği kırmak adına finans, eğitim, kamu, turizm gibi farklı sektörlere yönelik tasarımlar sunan Koleksiyon, görsel ve işlevsel dengenin ön planda olduğu ürünler geliştirmeye devam ediyor. Koleksiyon’un ofis koltuk serilerine yeni kattığı ‘Clarus’ ailesi, modern ve yenilikçi tasarım anlayışıyla ofislerin çok çeşitli kademelerindeki ihtiyaçları karşılayabilecek ideal çözümler barındırıyor.

Koleksiyon, çalışma alanlarına dinamizm getirmek, konforlu şartlar altında özgün deneyimler sunmak için ofis koltukları arasına Clarus’u da dahil etti. Kullanıcı odaklı bir tasarım dili taşıyan Clarus, vücut yapısını destekleyen formu ile rahat bir çalışma deneyimi öneriyor. Çok sayıda farklı sektöre ve kademeye yönelik olan tasarım, dinamik ve hareketli yapısı sayesinde kolay hareket etme olanağı sağlıyor.

Çalışma alanlarına dinamizm getiren ergonomik bir tasarım: ‘Clarus’

Yalın duruşu ve işlevselliğiyle çalışma kalitesini artıran Clarus; farklı renkte kasa ve file alternatifleri sunuyor. Üç farklı tipte tasarlanan ürünün siyah ve beyaz yanında canlı renk alternatifleri olması, çalışma alanlarında yenilikçi ve dinamizmin vurgulandığı düzenlemelere olanak sağlıyor. 3D kolçaklı Clarus bu özelliği sayesinde ileri-geri, aşağı-yukarı, sağ-sol olmak üzere 3 farklı eksende hareket ettirilerek kullanım rahatlığı sağlıyor. Sırtı file olan modelleri hem esnek kullanım imkanı tanıyor hem de terlemeyi engelliyor. Clarus’un özel sırt desteği bulunan tipleri ise ergonominin çok daha baskın olduğu koltukları tercih edenlerin ihtiyaçlarını karşılıyor.