Kuzey’in Esintisi ‘EcoFurn’ Koleksiyon’da

Evleri, içinde yaşayanların yeniden yorumlayabildiği ve kendi kişisel izleri ile bütünleştirebildikleri tasarımlarla buluşturmayı amaçlayan Koleksiyon, yüzde yüz doğal malzeme kullanımına sahip EcoFurn tasarımlarını mağazalarında kullanıcılarla buluşturuyor.

Yaşam alanlarının içindeki tasarım dilinin dış mekânlarda da sürdürülmesi gerektiğine inanan Koleksiyon, İskandinav tasarımı EcoFurn EcoChair sandalye ve Lilli sehpayı ürün gamına ekledi. Geleneksel ahşap işçiliğiyle öne çıkan EcoFurn tasarımları, kullanıcılara yüzde yüz doğal malzemeden oluşan eşsiz bir deneyim yaşatacak. Ev ve ofis alanlarındaki özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Koleksiyon bu yeni işbirliğiyle birlikte bahçe mobilya grubuna ait ürünleri de satışa sunmaya başlamış oldu.

Koleksiyon mağazalarında satışa sunulan İskandinav tasarımı EcoFurn ürünleri fonksiyonel yapısı ve minimalist duruşuyla dikkat çekiyor. Meşenin sıcak dokusundan yola çıkarak tasarlanan EcoChair bağlantı noktalarında kullanılan iple birlikte mükemmel bir uyum yakalıyor. Hem yaz hem de kış aylarında dış mekânın yanı sıra iç mekânda da kullanıma uygun olarak tasarlanan ürünler sauna, spa, teras ve bahçelerde kullanılabiliyor. Modern bir tasarım anlayışını yansıtan EcoChair, ayarlanabilir oturum açısıyla rahat bir deneyim sağlıyor.

Hem sehpa hem de tabure olarak kullanılabilen Lilli ise yine doğal bir malzeme olan meşeden üretiliyor. Kullanıldığı malzeme ve görsel dilindeki uyum sayesinde EcoChair ile kolaylıkla eşlenebiliyor.