Romantizmden Beslenen Yalın Bir Tasarım: Hugo

Evleri, içinde yaşayanların yeniden yorumlayabildiği ve kendi kişisel izleri ile bütünleştirebildikleri tasarımlarla buluşturmayı amaçlayan Koleksiyon, Studio Kairos imzalı Hugo masa ile yaşam alanlarına romantik bir dokunuş yapıyor.

2016 ev serisinin öne çıkan tasarımlarından Hugo masa, ismini romantizmin öncülerinden ünlü Fransız yazar Victor Hugo’dan alıyor. Yaşadığı dönemin bakış açısından sıyrılarak farklılaşmayı başaran Victor Hugo ile geleneksel kompozisyon anlayışını kırarak çağının tasarım anlayışını en sade şekilde yansıtan Hugo masa bu ortak noktada buluşuyor.

Romantik bir masa özünde üç değerle çevrilmelidir; samimiyet, huzur ve kutlayacak bir konu.

Farklı kaplama seçenekleriyle sunulan Hugo masanın üçgen kesitli ayakları tasarımı benzersiz kılıyor. Bu karakteristik özellik masa ayaklarının her açıdan oldukça ince görünmesini sağlıyor. Üçgen kesitlerin her biri ise samimiyet, huzur ve kutlanmaya değer anları temsil ediyor.

Hugo masanın ayakları masa tablasına paralel kaplama seçeneklerine sahip. Masa 216×108 cm ve 162×108 olmak üzere iki farklı ölçüde beğeniye sunuluyor.