Annelere En Anlamlı Hediyeler Koleksiyon’dan

Zarafeti ve şıklığıyla göz kamaştıran Faruk Malhan imzalı Suva pırlanta kolyeler ve en kaliteli kumaşlar arasında yer alan ipeğin el işçiliği ile bütünleştiği Faruk Malhan özel tasarımı Tülü şallar, bu Anneler Günü’nde annesine “tasarım” hediye etmek isteyenleri Koleksiyon mağazalarında çok özel indirimler bekliyor.

Zamansız ve zarif tasarımlarla özel günlere özgün anlamlar yükleyen Koleksiyon, annelerimiz ile birlikte geçirilecek her anı ölümsüzleştirecek tasarımlar sunuyor.

18 ayar altından el işçiliği ile üretilen Faruk Malhan imzalı Suva tek taş ve üç taş pırlanta kolyelerden ipek Tülü şallara kadar pek çok takı ve aksesuar, 5-13 Mayıs tarihleri arasında yüzde 10 indirim fırsatıyla tüm Koleksiyon mağazaları ve shop.koleksiyon.com.tr adresinde.

Sevginin Silinmeyen Anlamından Alınan İlhamla Tasarlandı

Karia bölgesinde, M.Ö. 10.000 –5.000 yıllarını kapsayan Neolitik Çağ’da insanlık, yaşamında olup bitenleri, duygularını, düşüncelerini, inançlarını ve sanatlarını duvarlara kendi anlamlarını yükledikleri işaretleri kazıyarak anlattılar. Kendisinden sonra gelen kültürlere, kentlere, toplumlara ilham veren bu izler, binlerce yıllık serüvene rağmen sevginin silinmeyen anlamıyla Faruk Malhan’ın en özel tasarımlarından Suva’ya ilham oldu.

İpek ve El İşçiliğinin Mükemmel Birleşimi

İlhamını iki ipek dokuma arasında özgürce dolaşan ipek ipliklerden; adını, büyüsünü hala çözemediğimiz saf ve asil rüyalarımızdan alan Tülü şallar, en kaliteli kumaşlar arasında yer alan ipeğin el işçiliği ile bütünleşmesinden oluşuyor. Yüzde yüz ipek kumaştan Hatay’da üretilen Tülü şallar, Faruk Malhan imzası taşıyor.

Koleksiyon anneler gününde, annesine “tasarım” hediye etmek isteyenleri tüm Koleksiyon mağazalarına ve shop.koleksiyon.com.tr adresine bekliyor.