Evler için Yalın, Rahat ve Modüler Bir Tasarım: Soprano Kanepe

Koleksiyon evler için her bireyin yeniden yorumlayabildiği, kendi kişisel izleriyle bütünleştirebildikleri tasarımlar sunmaya devam ediyor. Faruk Malhan imzası taşıyan Soprano kanepe modüler tasarımıyla kullanıcısının zaman içinde değişebilen ihtiyaçlarını karşılarken farklı dekorasyon kurgularının yaratılmasına izin veriyor.

Deneyimlerle değer kazanan ve kişiselleşen yaşam alanları için tasarımlar sunan Koleksiyon, yenilenen Soprano kanepeyi kullanıcılarıyla buluşturuyor. Yalın bir tasarım anlayışının benimsendiği Soprano, kuş tüyü minder özelliği sayesinde konforlu bir kullanım vadediyor. Farklı boylarda yastık seçenekleriyle kullanıcısının ihtiyaç duyduğu rahatlığı yaratmasına izin veriyor. Soprano, kumaş veya deri kaplanabilir gövdenin yanı sıra modüler ve sabit tipleriyle de görücüye çıkıyor.

Rahatlığından ödün vermeyenlere özel tasarım

Soprano kanepe, kuş tüyü malzeme kullanımı ve sırtındaki masif ahşap yapısı sayesinde evlerde rahatlık ve doğallıktan ödün vermek istemeyenler için özgün bir seçenek olarak sunuluyor. Siyah epoksi ayakları yalın tasarımını tamamlarken parçalı esnek yapısı gerektiği kadar yer kaplamasına olanak sağlıyor. Böylece geniş kullanım alanı yaratan Soprano yalın duruşuyla çok çeşitli stillere kolaylıkla uyum sağlıyor.