Hayallerdeki Ev Koleksiyon ile Gerçeğe Dönüşüyor

Yüksek kaliteyi zarif tasarımlarla birleştiren Koleksiyon, birbirinden şık ve fonksiyonel ürünleriyle yeni evlenecek ve evini yenilemek isteyen çiftleri hayallerindeki eve kavuşturuyor.

Yenilikçi tasarımların adresi Koleksiyon, koltuklardan masa ve sandalyelere, kanepelerden büfelere kadar pek çok ürünüyle, yeni evlenecek ve evini yenilemek isteyen çiftleri Koleksiyon mağazalarına bekliyor.

Studio Kairos tarafından Koleksiyon için tasarlanan Oscar kanepe ile salonlara konfor ve rahatlık geliyor. Farklı yaşam alanlarına uyum sağlayabilecek ve eşsiz kombinasyonlar oluşturmaya imkan sağlayan üçlü, ikili, tekli ve L kanepe gibi alternatiflerle Oscar kanepe, kolçaklı veya kolçaksız olarak sunuluyor.

Özgün mekanizmalı ayaklarıyla hem dönebilme hem de sallanma özelliğine sahip Sole koltuk ise bulunduğu mekâna dokusuyla sıcaklık, özel mekanizmasıyla da hareket katıyor.

Mermer yüzeyi ve ahşap ayaklarıyla göz alıcı çizgilere sahip Leonardo masa, yemek odalarına şıklığı taşırken, Leonardo masa ile uyum içinde kullanılabilen Faruk Malhan tasarımı ödüllü Savur sandalye ise yüzeyinde ve sırtındaki file kaplama esneme payı sayesinde hem son derece hafif ve estetik bir duruş hem de ergonomik bir kullanım sağlıyor.

Salon ve yemek odalarının olmazsa olmazı büfelerde ise yalın hatları, değişebilen kapak renkleri ve farklı stillere uyum sağlayabilen zamansız çizgileriyle Antigone büfe ve yatay ve dikey iki farklı model olarak farklı kaplama seçenekleriyle sunulan Tube büfe modelleri öne çıkıyor.