Koleksiyon Ofislere Yönelik Yeni Tasarımlarının Türkiye Tanıtımını Yaptı.

Koleksiyon Ofislere Yönelik Yeni Tasarımlarının
Türkiye Tanıtımını Yaptı.

Türkiye ve dünyadan birçok önemli tasarımcının imzasını taşıyan Koleksiyon’un yeni ofis tasarımları markanın İstanbul genel merkezinde ‘Self-Organised Workplace / Kendini Kurgulayan Çalışma Alanı’ teması altında tanıtıldı. Lansman davetine sanat ve cemiyet camiasından birçok ünlü isim katıldı.

Finanstan sağlık ve eğitime kadar çok sayıda sektöre özel, yarının çalışma kültürünü şekillendirecek tasarımlar sunan Koleksiyon, yeni ‘Self-Organised Workplace / Kendini Kurgulayan Çalışma Alanı’ temasını tanıttı. Çalışma ortamlarının kurgusunu bir dekorasyon unsuru olmanın ötesine taşıyıp; bir çağı anlama gayreti olarak değerlendirmek, alışılmışın dışında sorular sormak ve disiplinler arası yeni diyaloglar başlatmayı hedefleyen yeni Koleksiyon tasarımları davetlilerin beğenisini kazandı.

Koleksiyon ve Tasarım Vakfı kurucusu mimar Faruk Malhan’ın Doruk Malhan, Koray Malhan ve Ayşe Malhan Makbuloğlu ile ev sahipliğini paylaştığı davette çok sayıda değerli tasarımcı, mimar, sanatçı, akademisyen ve köşe yazarı bir araya geldi. Dünyaca ünlü viyolonsel sanatçısı Édua Zádory ve performans sanatçısı Beatrix Simkó lansman davetlileri için özel bir performans sergilerken gecenin devamında DJ Murat Uncuoğlu keyifli dakikalar yaşattı.

Modern çalışma alanlarına dair yeni yaklaşımlar oluşturma amacı taşıyan tasarımlar tüm alıcıları iş birliği halinde ilerleyecek çözüm sürecinde aktif bir katılımcı olmaya davet ediyor. Koray Malhan “Ortaklaşa bir yaratım yöntemi, çalışma alanında insan zihni ve bedenine dair daha önce sorgulanmamış alanlara uzanan daha ilginç yolculuklara götürecek tüm soruları sormamız için bizi cesaretlendiriyor.” sözleriyle yeni ofis temasının çıkış noktasına işaret etti. Koleksiyon’un çalışma alanları ve ortak alanlar için geliştirdiği yeni tasarımları çok yakında Koleksiyon mağazalarında yerini alacak.