Koleksiyon Pop-Up Mağazasıyla Şubat Sonuna Kadar Kanyon’da

Paydasında tasarım olan tüm kesirleri bünyesinde bulunduran Koleksiyon, yeni yıl için tasarımdan vazgeçmeyenlere özel seçenekleri ile bir ay için açılan Koleksiyon Pop-Up mağazası, yoğun ilgi sebebiyle Şubat sonuna kadar Kanyon -1 katında.

Yeni düşünce ve yeni tasarım kavramlarını sentezleyen yüksek kalitede mobilya, yaşam alanı ve aksesuar yaratma anlayışı sayesinde, yaşanılası mekanlar sunmayı amaçlayan Koleksiyon’un bu yıl ilk kez tekstil sektörüne kazandırdığı Akdeniz, Ayira, Dumi tasarım şalları da yeni yılda sevdiklerinize ya da kendinize en güzel hediye seçenekleri arasında geliyor. Saf ipekten üretilen tasarım şal ve eşarplar kişisel aksesuar olarak farklı renk ve desenleriyle alternatif hediye önerileri sunuyor.

Mimar Faruk Malhan’ın yeni takı tasarımları da yeni yılda sevdiklerinize tasarımı ve estetiği sunacak ideal hediye seçenekleri bulunduruyor.

Madalyon, yüzük ve küpe tasarımlarını altın ve gümüş seçenekleriyle sunan Koleksiyon, simgelerin derin anlamına Suva takı setiyle dokunuyor. Mardin toprağına dokunan, bölgenin izlerini taşıyan Bağ, Müdanasız, Belen, Sev, Mardin gibi zengin tasarımlar Koleksiyon Kanyon pop-up mağazasında satışa sunuluyor.

 

Koleksiyon’un tasarımdan vazgeçmeyen kullanıcılar için sunduğu zengin seçeneklerle yeni yılda 6 farklı sembolü ve yedi kenarlı tabağıyla çayın tadını bir başka hissedeceğiniz Mislina Çay Takımı, geleneği daha çok vurgulayan ve klasikleşen modeliyle herkese hitap eden, her ikramda yer bulan ve tasarımın ulaşılabilirliğini bir kez daha kanıtlayan İstanbul Tiryaki Çay Seti, kahvenin hatrını daha da artıracak; kıvrımlı tasarımına beyazın zarafetinin eşlik ettiği Kaffa Kahve Takımı ile sofralarınıza şıklık ve hikaye katabilirsiniz.

Kanyon -1 katında Aralık ayında açılan Pop-Up mağaza, Şubat sonuna kadar ziyaret edilebilir.