Koleksiyon Yurt İçindeki 14’üncü Mağazasını Tekirdağ’da Açtı

Tasarımlarını yurtdışında ve yurtiçindeki toplam 43 satış noktasıyla dünyaya ulaştıran Koleksiyon, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın yanı sıra Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay ve Tekirdağ Baro Başkanı Av. Erhan Sezer’in de katılımıyla Tekirdağ’daki fabrikasının yanına 1000 metrekarelik yeni bir mağaza açtı. Koleksiyon’un yurt içindeki 14’üncü mağazası olan Tekirdağ mağazası, outlet olma özelliği ile dikkat çekiyor.

Her geçen gün yurtdışındaki satış noktalarını artırarak en son Frankfurt’ta açtığı mağazasıyla ABD’den Çin’e, Bahreyn’den Azerbaycan’a, Singapur’dan Rusya’ya dünya genelinde 42 satış noktasına ulaşan Koleksiyon, yurt içindeki mağazalarına da yenilerini ekliyor.

Mimar Faruk Malhan tarafından 1972 yılında temelleri atılan ve 1988 yılından bugüne Tekirdağ’da 86 bin metrekarelik alanda kurulu kapasitesi ile ev ve ofis mobilyası üretimi yapan Koleksiyon, Tekirdağ fabrikasının yanına 1000 metrekarelik bir outlet satış mağazası açtı.

Tasarım Vakfı ve Koleksiyon’un Kurucusu Mimar Faruk Malhan, Koleksiyon Yönetim Kurulu Başkanı Doruk Malhan ve Koleksiyon Tasarım ve Marka Direktörü Koray Malhan’ın ev sahipliğini yaptığı açılışa Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın yanı sıra Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay ve Tekirdağ Baro Başkanı Av. Erhan Sezer de katıldı.

Yüksek kaliteyi yenilikçi tasarım anlayışıyla birleştiren Koleksiyon açılışa özel, Mayıs sonuna kadar ofis ürünlerinde yüzde 60’a, ev ürünlerinde yüzde 40’a, aksesuarda ise yüzde 25’e varan indirimler de sunuyor. Koleksiyon, mobilyadan aydınlatmaya aksesuardan takı ve halıya kadar Tekirdağ’da üretimini gerçekleştirdiği ürünlerini Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına ulaştırmaya devam edecek.