Koleksiyon’dan Ani Toplantılar İçin Poema

Koleksiyon, yeni nesil ofis tasarımlarını bir araya getirdiği ‘Self-Organised Workplace/Kendini Kurgulayan Çalışma Alanı temasında alternatif çalışma kurguları için farklı kompozisyonların yaratılmasını mümkün hale getiriyor. Seride yer alan Studio Kairos tasarımı Poema; alçak koltukları ve sehpasıyla çalışma ortamında mekansal zenginlik yaratıyor. Plansız toplantılar veya yaratıcı ekip çalışmaları için tasarlanan Poema, değişen ihtiyaçlara uygun çözümler sunuyor.

Geleceğin ofis anlayışını dekorasyondan öte, bir çağı anlama gayreti olarak değerlendiren Koleksiyon, yeni tasarımlarını ‘Self-Organised Workplace / Kendini Kurgulayan Çalışma Alanı’ teması altında sunuyor. Katılıma açık öneriler sunmak üzere şekillenen tema, çalışma alanları ve kurgularındaki esnekliklerin geldiği noktaları, tasarımın farklı sanat disiplinleriyle olan etkileşimini birey, zaman ve mekan düzleminde irdeliyor.

Ortaklaşa Yaratım Modeli

‘Self-Organised Workplace’te tasarımların arkasında yatan fikir, modern çalışma alanlarına dair yeni yaklaşımlar oluşturma amacı taşırken, tüm alıcıları işbirliği halinde ilerleyecek çözüm sürecinde aktif bir katılımcı olmaya davet ediyor. Ortaklaşa bir yaratım yöntemi öneren seriye ait çok sayıda tasarım, tekil zenginliklerinin yanı sıra alternatif çalışma kurguları yaratmak amacıyla bir arada kullanılarak açık kompozisyonların yaratılmasını mümkün hale getiriyor. Seride yer alan Studio Kairos imzalı Poema, plansız gelişen toplantılar veya yaratıcı ekip çalışmaları için ideal bir tasarım olarak ön plana çıkıyor.

Mekansal Zenginlik Yaratıyor

Alternatif bir çalışma alanı kurgusuyla tasarlanan Poema; alçak koltukları ve sehpasıyla standart yükseklikteki sandalye ve masaların yerini alarak çalışma ortamında mekansal bir zenginlik yaratıyor. Modüler yapıdaki koltuk ve bitki ünitesi, çok sayıda farklı kompozisyona izin vererek kullanıcısına açık bir sistem sağlarken zaman içinde değişen ihtiyaçlara uygun çözümler de sunuyor.