Koleksiyon’dan Mislina ve Kaffa İle Bayram İkramları

Yaşam alanlarına yönelik mobilyadan aksesuara, tekstilden kilime geniş bir ürün seçkisini kullanıcılarının deneyimine sunan Koleksiyon, Ramazan Bayramı’nda çay ve kahve ikramlarınıza anlam katıyor. Her bir tabağında şans, bereket, yol, aşk, güç, haber simgelerini taşıyan Mislina çay seti ve kıvrımlı tasarımına beyazın zarafetinin eşlik ettiği Kaffa Türk kahvesi seti ile Ramazan Bayramı’nda ikramlar daha da keyifli oluyor.

Koleksiyon; mesafelerin kısaldığı, özlemlerin sıcak buluşmalarla sonlandığı ve sohbetin damakları tatlandırdığı Ramazan Bayramı’nda çay ve kahve kültürüne özel tasarımlarıyla konuklarınızı karşılıyor. İkramları anlamlandıran Koleksiyon, Faruk Malhan tarafından tasarlanan ‘Kaffa’ Türk kahvesi seti ve ‘Mislina’ çay seti ile en beğenilen hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Çayın demini en berrak haliyle yansıtan ‘Mislina’ çay seti, tarihten ilham aldığı simgelerle dileklerinize kulak veriyor. Özel tasarım cam bardaklara yedi kenarlı tabakların eşlik ettiği ‘Mislina’ çay setinde her bir tabak şans, bereket, yol, aşk, güç, haber simgelerini taşıyor. Çayın demi ile mükemmel bir uyum yakalayan ‘Mislina’, Ramazan Bayramı’nda çay keyfine lezzetli bir dokunuş sunuyor.

Kırk Yıllık Hatır İçin Kaffa

Kahve ile edilen sohbetlerin keyfi tarifsizdir. Bu sohbetlere eşlik eden fincanlar sohbetlere renk katar, gönüller arasında bir bağ oluşturur. Paylaşmaya ve paylaştıkça birlik olmaya davet eden Kaffa Türk kahvesi seti, altın ve platin olmak üzere iki modelle bayramda sevdiklerinizle gerçekleştireceğiniz hoş sohbetlere eşlik ediyor. Faruk Malhan tasarımı Kaffa’nın kıvrımlı tabağı ve kulpu kahve keyfinize zarif bir dokunuş katıyor. Bone China kalitesiyle üretilen ‘Kaffa’ Türk kahvesi seti, bayramın her gününü özel ve anlamlı kılacak ikramlarınızın en şık hali.

Ortak değerleri tasarımının odağına taşıyan ‘Mislina’ çay seti ve ‘Kaffa’ Türk kahvesi seti, bayram sohbetlerini paylaşmak için Koleksiyon mağazaları ve shop.koleksiyon.com.tr’de sizleri bekliyor.