Sevgiliye En Anlamlı Hediye Koleksiyon’dan

Zarafeti ve şıklığıyla göz kamaştıran Faruk Malhan imzalı Suva takılar, sevginin silinmeyen anlamıyla Faruk Malhan’ın en özel tasarımlarına ilham oluyor. Sevgililer Günü’nde aşkını bir kez daha ölümsüzleştirmek isteyen çiftler için benzersiz birer hediyeye dönüşüyor.

Adını Karia medeniyetinin kutsal ana tanrıçası SUWA’dan alan ve tıpkı adı gibi bin yıllardır kutsal bir değer olan aşkı ve sevgiyi, tamamı el emeğinden oluşan bir işçilikle cam görünümlü minenin içerisinde sarıp sarmalayan Faruk Malhan imzalı Suva takılar, zarafeti ve şıklığıyla göz kamaştırıyor. Suva takılar, Sevgililer Günü’nde aşkına “anlamlı tasarım” hediye etmek isteyenler için şık bir hediye alternatifi oluyor.

Sevginin silinmeyen anlamından alınan ilhamla tasarlandı

Karia bölgesinde, M.Ö. 10.000 –5.000 yıllarını kapsayan Neolitik Çağ’da insanlık, yaşamında olup bitenleri, duygularını, düşüncelerini, inançlarını ve sanatlarını duvarlara kendi anlamlarını yükledikleri işaretleri kazıyarak anlattılar. Kendisinden sonra gelen kültürlere, kentlere, toplumlara ilham veren bu izler, binlerce yıllık serüvene rağmen sevginin silinmeyen anlamıyla Faruk Malhan’ın en özel tasarımlarından Suva’ya ilham oldu.

Koleksiyon’un en özel ve anlamlı tasarımlarından biri olan Suva madalyon, küpe ve alyans seçeneklerine Koleksiyon mağazalarından ve shop.koleksiyon.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.