KOLEKSİYON MODÜL İSTANBUL'DA

Paydasında tasarım olan tüm kesirleri bünyesinde bulunduran Koleksiyon, tasarımdan vazgeçemeyenlere özel seçenekleri ile Modül İstanbul'da sizlerle.

Madalyon, yüzük ve küpe tasarımlarını altın ve gümüş seçenekleriyle sunan Koleksiyon, simgelerin derin anlamına Suva takı setiyle dokunuyor. Mardin toprağına dokunan, bölgenin izlerini taşıyan Bağ, Müdanasız, Belen, Sev, Mardin gibi zengin tasarımlar Koleksiyon Kanyon pop-up mağazasında satışa sunuluyor.

Koleksiyon’un tasarımdan vazgeçmeyen kullanıcılar için sunduğu zengin seçeneklerle yeni yılda 6 farklı sembolü ve yedi kenarlı tabağıyla çayın tadını bir başka hissedeceğiniz Mislina Çay Takımı, geleneği daha çok vurgulayan ve klasikleşen modeliyle herkese hitap eden, her ikramda yer bulan ve tasarımın ulaşılabilirliğini bir kez daha kanıtlayan İstanbul Tiryaki Çay Seti, kahvenin hatrını daha da artıracak; kıvrımlı tasarımına beyazın zarafetinin eşlik ettiği Faruk Malhan tasarımı Kaffa Kahve Takımı ile sofralarınıza şıklık ve hikaye katabilirsiniz.

Takı, tekstil, aksesuar, tableware seçenekleriyle Maslak 42'de bulunan Modül İstanbul'a bekleriz.