ÜRÜNLER

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ

14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevgiliye özel sürpriz hediyeler Koleksiyon'da. 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevginizi ölümsüzleştirecek Faruk Malhan imzalı takılar, zarif eşarplar benzersiz birer sevgiliye alınacak hediyeler oluyor. Kökeninde sevgiyi taşırken kullanıcısıyla sevginin ekseninde buluşan Suva Pırlanta Kolye, Suva Pırlanta Yüzük ve Suva Pırlanta Bileklik sevgiyi ve aşkı tasarımının odağına taşıyan anlamlı bir sevgiliye hediye fikirleri arasında yer alıyor. İlk kez 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel olarak hazırlanan kararlı, lider, bilge ve sevgi dolu karakteristik özelliklere sahip Faruk Malhan imzalı İfe, Pir, Vala, Terrel kolyeler ise benzersiz bir hediye alternatifi olacak. Zerafetine zerafet katan kadınların tamamlayıcısı Faruk Malhan imzalı şal ve eşarplar, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde el emeği ile birleşti. Şiirden, müziğe ilham kaynağı olan Faruk Malhan imzalı eşarp ve şallar sevginin ve aşkın olduğu her anda sevginizi sarıp sarmalayacak sevgiliye güzel hediyeler arasında yer alıyor.

Sevginizi özel hissettirecek 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevgiliye özel hediyeler Koleksiyon mağazalarından, Kanyon Koleksiyon Pop-Up Mağazası'nda ve shop.koleksiyon.com.tr adresinde.

14 Şubat Sevgililer Günü'ne Özel Etkinlik | Koleksiyon

Koleksiyon Tarabya Ev Mağazası'nda Sevgililer Günü'nü birlikte kutluyoruz. 10-11 Şubat 2018 tarihlerinde 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel 14:00'te başlayacak sevginin ve aşkın melodilerine davetlisiniz.

Katılım ücretsizdir.

14 Şubat Sevgililer Günü'nde Online Mağazaya Özel İndirim | Koleksiyon

14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevgiliye özel hediyeler Koleksiyon Online Mağaza'da. Takı, tekstil ve aksesuar gruplarında yapacağınız alışverişlerinizde % 10 indirim sizleri bekliyor. Sevgiliye özel hediyeler ile %10 indirim fırsatı, 14 Şubat 23:59'a kadar Koleksiyon Online Mağaza'da.

Koleksiyon Online Mağaza

shop.koleksiyon.com.tr

14 Şubat Sevgililer Günü İçin Sevgiliye Hediye Önerileri | Koleksiyon